AGE REPAIR – čistý vitamín C

Luxusní ošetření ve 4 krocích s okamžitým výsledkem. Aktivace buněčné regenerace, redukce pigmentových skvrn. Vitamín C, elixír buněčného mládí, kolagen, hydrolyzovaná DNA aktivně redukuje viditelné známky stárnutí … 1,5hod./ 1.250,-

                                      

Čtyři specifické kroky, které pracují s pletí jak na povrchu (na úrovni epidermis), tak uvnitř (na úrovni dermis). Je to peelingový krém, anti-aging serum, pleťová masáž a rozjasňující maska.

1.) Peeling je nejúspěšnější cesta ke zdravé a zářivé pokožce. Peeling jemně odstraní vrchní vrstvu odumřelých buněk, pomůže cirkulaci a omladí pleť. Peeling dokonale připraví pokožku pro další péči.

2.) Anti-aging serum se míchá těsně před nanášením ze dvou složek: koncentrátu buněčného života (patent Mary Cohr obsahující 56 biologicky aktivních látek pro regeneraci a správné fungování pleti) a čistého vitaminu C, který rozjasňí unavenou pleť a eliminuje nadměrnou pigmentaci. Nanáší se štětcem na obličej a krk.

3.) Emulze s kyselinou hyaluronovou se zapracovává ruční masáží pro lepší efekt vyhlazení a vyplnění vrásek.

4.) Kolagenová omlazující a rozjasňující vliesová maska, což je plát netkané textilie napuštěný účinnými látkami a kolagenem.